23 - 25 October 2020

Budapest Grand Slam - Budapest, Hungary 2020

Hungary Budapest, Hungary

Galleries

male

1
Yago ABULADZE Yago ABULADZE
Russian Federation Russian Federation
2
Robert MSHVIDOBADZE Robert MSHVIDOBADZE
Russian Federation Russian Federation
3
Rodrigo Costa LOPES Rodrigo Costa LOPES
Portugal Portugal
3
Luka MKHEIDZE Luka MKHEIDZE
France France
5
Unubold LKHAGVAJAMTS Unubold LKHAGVAJAMTS
Mongolia Mongolia
5
David NAJI David NAJI
Hungary Hungary
7
Gusman KYRGYZBAYEV Gusman KYRGYZBAYEV
Kazakhstan Kazakhstan
7
Sharafuddin LUTFILLAEV Sharafuddin LUTFILLAEV
Uzbekistan Uzbekistan
1
Abdula ABDULZHALILOV Abdula ABDULZHALILOV
Russian Federation Russian Federation
2
Yakub SHAMILOV Yakub SHAMILOV
Russian Federation Russian Federation
3
Willian LIMA Willian LIMA
Brazil Brazil
3
Orkhan SAFAROV Orkhan SAFAROV
Azerbaijan Azerbaijan
5
Sardor NURILLAEV Sardor NURILLAEV
Uzbekistan Uzbekistan
5
Erkhembayar BATTOGTOKH Erkhembayar BATTOGTOKH
Mongolia Mongolia
7
Kenneth VAN GANSBEKE Kenneth VAN GANSBEKE
Belgium Belgium
7
Juan POSTIGOS Juan POSTIGOS
Peru Peru
1
Rustam ORUJOV Rustam ORUJOV
Azerbaijan Azerbaijan
2
Nils STUMP Nils STUMP
Switzerland Switzerland
3
Petru PELIVAN Petru PELIVAN
Republic of Moldova Republic of Moldova
3
Arthur MARGELIDON Arthur MARGELIDON
Canada Canada
5
Musa MOGUSHKOV Musa MOGUSHKOV
Russian Federation Russian Federation
5
Tommy MACIAS Tommy MACIAS
Sweden Sweden
7
Lukas REITER Lukas REITER
Austria Austria
7
Khikmatillokh TURAEV Khikmatillokh TURAEV
Uzbekistan Uzbekistan
1
Vedat ALBAYRAK Vedat ALBAYRAK
Turkey Turkey
2
Antoine VALOIS-FORTIER Antoine VALOIS-FORTIER
Canada Canada
3
Saeid MOLLAEI Saeid MOLLAEI
Mongolia Mongolia
3
Nicolas CHILARD Nicolas CHILARD
France France
5
Frank DE WIT Frank DE WIT
Netherlands Netherlands
5
Khasan KHALMURZAEV Khasan KHALMURZAEV
Russian Federation Russian Federation
7
Ivaylo IVANOV Ivaylo IVANOV
Bulgaria Bulgaria
7
Shamil BORCHASHVILI Shamil BORCHASHVILI
Austria Austria
1
Mikhail IGOLNIKOV Mikhail IGOLNIKOV
Russian Federation Russian Federation
2
Altanbagana GANTULGA Altanbagana GANTULGA
Mongolia Mongolia
3
Mammadali MEHDIYEV Mammadali MEHDIYEV
Azerbaijan Azerbaijan
3
Nikoloz SHERAZADISHVILI Nikoloz SHERAZADISHVILI
Spain Spain
5
Marcus NYMAN Marcus NYMAN
Sweden Sweden
5
Noel VAN T END Noel VAN T END
Netherlands Netherlands
7
Davlat BOBONOV Davlat BOBONOV
Uzbekistan Uzbekistan
7
Nemanja MAJDOV Nemanja MAJDOV
Serbia Serbia
1
Niiaz ILIASOV Niiaz ILIASOV
Russian Federation Russian Federation
2
Arman ADAMIAN Arman ADAMIAN
Russian Federation Russian Federation
3
Shady ELNAHAS Shady ELNAHAS
Canada Canada
3
Jorge FONSECA Jorge FONSECA
Portugal Portugal
5
Alexandre IDDIR Alexandre IDDIR
France France
5
Toma NIKIFOROV Toma NIKIFOROV
Belgium Belgium
7
Mert SISMANLAR Mert SISMANLAR
Turkey Turkey
7
Miklos CIRJENICS Miklos CIRJENICS
Hungary Hungary
1
Inal TASOEV Inal TASOEV
Russian Federation Russian Federation
2
Tamerlan BASHAEV Tamerlan BASHAEV
Russian Federation Russian Federation
3
Levani MATIASHVILI Levani MATIASHVILI
Georgia Georgia
3
Gela ZAALISHVILI Gela ZAALISHVILI
Georgia Georgia
5
Or SASSON Or SASSON
Israel Israel
5
Jur SPIJKERS Jur SPIJKERS
Netherlands Netherlands
7
Rafael SILVA Rafael SILVA
Brazil Brazil
7
Bekmurod OLTIBOEV Bekmurod OLTIBOEV
Uzbekistan Uzbekistan

female

1
Distria KRASNIQI Distria KRASNIQI
Kosovo Kosovo
2
Paula PARETO Paula PARETO
Argentina Argentina
3
Narantsetseg GANBAATAR Narantsetseg GANBAATAR
Mongolia Mongolia
3
Andrea STOJADINOV Andrea STOJADINOV
Serbia Serbia
5
Shirine BOUKLI Shirine BOUKLI
France France
5
Shira RISHONY Shira RISHONY
Israel Israel
7
Irina DOLGOVA Irina DOLGOVA
Russian Federation Russian Federation
7
Laura MARTINEZ ABELENDA Laura MARTINEZ ABELENDA
Spain Spain
1
Amandine BUCHARD Amandine BUCHARD
France France
2
Fabienne KOCHER Fabienne KOCHER
Switzerland Switzerland
3
Andreea CHITU Andreea CHITU
Romania Romania
3
Daria BILODID Daria BILODID
Ukraine Ukraine
5
Evelyne TSCHOPP Evelyne TSCHOPP
Switzerland Switzerland
5
Amber RYHEUL Amber RYHEUL
Belgium Belgium
7
Astride GNETO Astride GNETO
France France
7
Gultaj MAMMADALIYEVA Gultaj MAMMADALIYEVA
Azerbaijan Azerbaijan
1
Jessica KLIMKAIT Jessica KLIMKAIT
Canada Canada
2
Helene RECEVEAUX Helene RECEVEAUX
France France
3
Timna NELSON LEVY Timna NELSON LEVY
Israel Israel
3
Hedvig KARAKAS Hedvig KARAKAS
Hungary Hungary
5
Telma MONTEIRO Telma MONTEIRO
Portugal Portugal
5
Sanne VERHAGEN Sanne VERHAGEN
Netherlands Netherlands
7
Daria MEZHETSKAIA Daria MEZHETSKAIA
Russian Federation Russian Federation
7
Ivelina ILIEVA Ivelina ILIEVA
Bulgaria Bulgaria
1
Tina TRSTENJAK Tina TRSTENJAK
Slovenia Slovenia
2
Anriquelis BARRIOS Anriquelis BARRIOS
Venezuela Venezuela
3
Szofi OZBAS Szofi OZBAS
Hungary Hungary
3
Daria DAVYDOVA Daria DAVYDOVA
Russian Federation Russian Federation
5
Ketleyn QUADROS Ketleyn QUADROS
Brazil Brazil
5
Catherine BEAUCHEMIN-PINARD Catherine BEAUCHEMIN-PINARD
Canada Canada
7
Magdalena KRSSAKOVA Magdalena KRSSAKOVA
Austria Austria
7
Agata OZDOBA-BLACH Agata OZDOBA-BLACH
Poland Poland
1
Barbara MATIC Barbara MATIC
Croatia Croatia
2
Margaux PINOT Margaux PINOT
France France
3
Michaela POLLERES Michaela POLLERES
Austria Austria
3
Barbara TIMO Barbara TIMO
Portugal Portugal
5
Marie Eve GAHIE Marie Eve GAHIE
France France
5
Maria PEREZ Maria PEREZ
Puerto Rico Puerto Rico
7
Assmaa NIANG Assmaa NIANG
Morocco Morocco
7
Maria PORTELA Maria PORTELA
Brazil Brazil
1
Audrey TCHEUMEO Audrey TCHEUMEO
France France
2
Fanny Estelle POSVITE Fanny Estelle POSVITE
France France
3
Natascha AUSMA Natascha AUSMA
Netherlands Netherlands
3
Loriana KUKA Loriana KUKA
Kosovo Kosovo
5
Antonina SHMELEVA Antonina SHMELEVA
Russian Federation Russian Federation
5
Aleksandra BABINTSEVA Aleksandra BABINTSEVA
Russian Federation Russian Federation
7
Karen STEVENSON Karen STEVENSON
Netherlands Netherlands
7
Anastasiya TURCHYN Anastasiya TURCHYN
Ukraine Ukraine
1
Kayra SAYIT Kayra SAYIT
Turkey Turkey
2
Nihel CHEIKH ROUHOU Nihel CHEIKH ROUHOU
Tunisia Tunisia
3
Beatriz SOUZA Beatriz SOUZA
Brazil Brazil
3
Maria Suelen ALTHEMAN Maria Suelen ALTHEMAN
Brazil Brazil
5
Rochele NUNES Rochele NUNES
Portugal Portugal
5
Larisa CERIC Larisa CERIC
Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina
7
Milica ZABIC Milica ZABIC
Serbia Serbia
7
Yelyzaveta KALANINA Yelyzaveta KALANINA
Ukraine Ukraine
All
Men {{ weight }}
Women {{ weight }}

male

Final
Russian Federation RUS
ABULADZE
Yago
ABULADZE Yago
MSHVIDOBADZE Robert MSHVIDOBADZE
Robert
Russian Federation RUS
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Bronze
Mongolia MGL
LKHAGVAJAMTS
Unubold
LKHAGVAJAMTS Unubold
MKHEIDZE Luka MKHEIDZE
Luka
France FRA
0 0 0 : 1 1 0
:
03:20
Bronze
Portugal POR
LOPES
Rodrigo
Costa
LOPES Rodrigo Costa
NAJI David NAJI
David
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
02:08
Semi-Final
Hungary HUN
NAJI
David
NAJI David
MSHVIDOBADZE Robert MSHVIDOBADZE
Robert
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 0 0
:
03:13
Semi-Final
France FRA
MKHEIDZE
Luka
MKHEIDZE Luka
ABULADZE Yago ABULADZE
Yago
Russian Federation RUS
0 0 0 : 0 1 0
:
05:29
Repechage
Kazakhstan KAZ
KYRGYZBAYEV
Gusman
KYRGYZBAYEV Gusman
LKHAGVAJAMTS Unubold LKHAGVAJAMTS
Unubold
Mongolia MGL
0 0 0 : 1 0 0
:
04:55
Repechage
Uzbekistan UZB
LUTFILLAEV
Sharafuddin
LUTFILLAEV Sharafuddin
LOPES Rodrigo Costa LOPES
Rodrigo
Costa
Portugal POR
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Quarter-Final
Russian Federation RUS
MSHVIDOBADZE
Robert
MSHVIDOBADZE Robert
LKHAGVAJAMTS Unubold LKHAGVAJAMTS
Unubold
Mongolia MGL
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Quarter-Final
Kazakhstan KAZ
KYRGYZBAYEV
Gusman
KYRGYZBAYEV Gusman
NAJI David NAJI
David
Hungary HUN
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Quarter-Final
Portugal POR
LOPES
Rodrigo
Costa
LOPES Rodrigo Costa
ABULADZE Yago ABULADZE
Yago
Russian Federation RUS
0 0 0 : 0 1 0
:
04:46
Quarter-Final
Uzbekistan UZB
LUTFILLAEV
Sharafuddin
LUTFILLAEV Sharafuddin
MKHEIDZE Luka MKHEIDZE
Luka
France FRA
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 2
Netherlands NED
TSJAKADOEA
Tornike
TSJAKADOEA Tornike
LKHAGVAJAMTS Unubold LKHAGVAJAMTS
Unubold
Mongolia MGL
0 0 0 : 1 0 0
:
06:42
Round 2
Russian Federation RUS
MSHVIDOBADZE
Robert
MSHVIDOBADZE Robert
SHANI Matan SHANI
Matan
Israel ISR
1 0 0 : 0 0 0
:
03:14
Round 2
France FRA
KHYAR
Walide
KHYAR Walide
NAJI David NAJI
David
Hungary HUN
0 0 0 : 1 0 0
:
00:41
Round 2
Kazakhstan KAZ
KYRGYZBAYEV
Gusman
KYRGYZBAYEV Gusman
MAMMADSOY Davud MAMMADSOY
Davud
Azerbaijan AZE
1 0 0 : 0 0 0
:
02:53
Round 2
Russian Federation RUS
ABULADZE
Yago
ABULADZE Yago
AKKUS Mihrac AKKUS
Mihrac
Turkey TUR
1 0 0 : 0 0 0
:
03:24
Round 2
Brazil BRA
TAKABATAKE
Eric
TAKABATAKE Eric
LOPES Rodrigo Costa LOPES
Rodrigo
Costa
Portugal POR
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 2
Ukraine UKR
LESIUK
Artem
LESIUK Artem
MKHEIDZE Luka MKHEIDZE
Luka
France FRA
0 0 0 : 1 0 0
:
02:31
Round 2
Uzbekistan UZB
LUTFILLAEV
Sharafuddin
LUTFILLAEV Sharafuddin
FECZKO Csanad FECZKO
Csanad
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
01:28
Round 1
Mongolia MGL
LKHAGVAJAMTS
Unubold
LKHAGVAJAMTS Unubold
KARAKIZIDI Savva KARAKIZIDI
Savva
Greece GRE
1 0 0 : 0 0 0
:
05:10
Round 1
Netherlands NED
TSJAKADOEA
Tornike
TSJAKADOEA Tornike
YILDIZ Salih YILDIZ
Salih
Turkey TUR
0 1 0 : 0 0 0
:
05:41
Round 1
Israel ISR
SHANI
Matan
SHANI Matan
SZABO Csaba SZABO
Csaba
Hungary HUN
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 1
Russian Federation RUS
MSHVIDOBADZE
Robert
MSHVIDOBADZE Robert
GERCHEV Yanislav GERCHEV
Yanislav
Bulgaria BUL
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 1
Hungary HUN
NAJI
David
NAJI David
TORRES Renan TORRES
Renan
Brazil BRA
1 0 0 : 0 0 0
:
01:50
Round 1
Belgium BEL
VERSTRAETEN
Jorre
VERSTRAETEN Jorre
KHYAR Walide KHYAR
Walide
France FRA
0 0 0 : 1 0 0
:
02:13
Round 1
India IND
YADAV
Vijay
Kumar
YADAV Vijay Kumar
MAMMADSOY Davud MAMMADSOY
Davud
Azerbaijan AZE
0 0 0 : 1 0 0
:
05:44
Round 1
Slovenia SLO
STARKEL
David
STARKEL David
AKKUS Mihrac AKKUS
Mihrac
Turkey TUR
0 0 0 : 1 0 0
:
01:29
Round 1
Russian Federation RUS
ABULADZE
Yago
ABULADZE Yago
PULKRABEK David PULKRABEK
David
Czech Republic CZE
1 1 0 : 0 0 0
:
03:13
Round 1
Portugal POR
LOPES
Rodrigo
Costa
LOPES Rodrigo Costa
DIAZ Adonis DIAZ
Adonis
United States of America USA
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 1
Brazil BRA
TAKABATAKE
Eric
TAKABATAKE Eric
ANDRASI Marton ANDRASI
Marton
Hungary HUN
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 1
Azerbaijan AZE
HUSEYNOV
Karamat
HUSEYNOV Karamat
MKHEIDZE Luka MKHEIDZE
Luka
France FRA
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 1
Ukraine UKR
LESIUK
Artem
LESIUK Artem
RASHNONEZHAD Mohammad RASHNONEZHAD
Mohammad
IJF Refugee Team IRT
0 1 0 : 0 0 0
:
06:31
Round 1
Hungary HUN
FECZKO
Csanad
FECZKO Csanad
BURENDUUREN Tsogtbayar BURENDUUREN
Tsogtbayar
Mongolia MGL
1 0 0 : 0 0 0
:
00:33
Final
Russian Federation RUS
ABDULZHALILOV
Abdula
ABDULZHALILOV Abdula
SHAMILOV Yakub SHAMILOV
Yakub
Russian Federation RUS
1 0 0 : 0 0 0
:
02:53
Bronze
Mongolia MGL
BATTOGTOKH
Erkhembayar
BATTOGTOKH Erkhembayar
LIMA Willian LIMA
Willian
Brazil BRA
0 0 0 : 1 0 0
:
01:59
Bronze
Uzbekistan UZB
NURILLAEV
Sardor
NURILLAEV Sardor
SAFAROV Orkhan SAFAROV
Orkhan
Azerbaijan AZE
0 0 0 : 1 0 0
:
04:49
Semi-Final
Azerbaijan AZE
SAFAROV
Orkhan
SAFAROV Orkhan
SHAMILOV Yakub SHAMILOV
Yakub
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 0 0
:
03:22
Semi-Final
Russian Federation RUS
ABDULZHALILOV
Abdula
ABDULZHALILOV Abdula
LIMA Willian LIMA
Willian
Brazil BRA
0 1 0 : 0 0 0
:
08:49
Repechage
Mongolia MGL
BATTOGTOKH
Erkhembayar
BATTOGTOKH Erkhembayar
VAN GANSBEKE Kenneth VAN
GANSBEKE
Kenneth
Belgium BEL
1 0 0 : 0 0 0
:
01:00
Repechage
Uzbekistan UZB
NURILLAEV
Sardor
NURILLAEV Sardor
POSTIGOS Juan POSTIGOS
Juan
Peru PER
1 0 0 : 0 0 0
:
04:43
Quarter-Final
Belgium BEL
VAN
GANSBEKE
Kenneth
VAN GANSBEKE Kenneth
SHAMILOV Yakub SHAMILOV
Yakub
Russian Federation RUS
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Quarter-Final
Mongolia MGL
BATTOGTOKH
Erkhembayar
BATTOGTOKH Erkhembayar
SAFAROV Orkhan SAFAROV
Orkhan
Azerbaijan AZE
0 0 0 : 1 0 0
:
00:31
Quarter-Final
Brazil BRA
LIMA
Willian
LIMA Willian
POSTIGOS Juan POSTIGOS
Juan
Peru PER
1 0 0 : 0 0 0
:
02:42
Quarter-Final
Russian Federation RUS
ABDULZHALILOV
Abdula
ABDULZHALILOV Abdula
NURILLAEV Sardor NURILLAEV
Sardor
Uzbekistan UZB
1 0 0 : 0 1 0
:
03:53
Round 3
Russian Federation RUS
SHAMILOV
Yakub
SHAMILOV Yakub
LE BLOUCH Kilian LE
BLOUCH
Kilian
France FRA
1 0 0 : 0 0 0
:
05:03
Round 3
Slovenia SLO
GOMBOC
Adrian
GOMBOC Adrian
VAN GANSBEKE Kenneth VAN
GANSBEKE
Kenneth
Belgium BEL
0 0 0 : 0 1 0
:
07:38
Round 3
Georgia GEO
NINIASHVILI
Bagrati
NINIASHVILI Bagrati
SAFAROV Orkhan SAFAROV
Orkhan
Azerbaijan AZE
0 0 0 : 1 0 0
:
03:21
Round 3
Israel ISR
FLICKER
Tal
FLICKER Tal
BATTOGTOKH Erkhembayar BATTOGTOKH
Erkhembayar
Mongolia MGL
0 0 0 : 1 0 0
:
05:34
Round 3
Ukraine UKR
IADOV
Bogdan
IADOV Bogdan
POSTIGOS Juan POSTIGOS
Juan
Peru PER
0 0 0 : 1 0 0
:
03:15
Round 3
Brazil BRA
LIMA
Willian
LIMA Willian
BAYANMUNKH Narmandakh BAYANMUNKH
Narmandakh
Mongolia MGL
1 0 0 : 0 0 0
:
03:15
Round 3
Uzbekistan UZB
NURILLAEV
Sardor
NURILLAEV Sardor
ZHUKOV Petr ZHUKOV
Petr
Romania ROU
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 3
Argentina ARG
ALMOG
Tal
ALMOG Tal
ABDULZHALILOV Abdula ABDULZHALILOV
Abdula
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 0 0
:
03:13
Round 2
Serbia SRB
BUNCIC
Strahinja
BUNCIC Strahinja
LE BLOUCH Kilian LE
BLOUCH
Kilian
France FRA
0 0 0 : 1 0 0
:
03:54
Round 2
Russian Federation RUS
SHAMILOV
Yakub
SHAMILOV Yakub
BINHAK Tomas BINHAK
Tomas
Czech Republic CZE
1 0 0 : 0 0 0
:
02:32
Round 2
Saudi Arabia KSA
ALBASHI
Abdulaziz
ALBASHI Abdulaziz
VAN GANSBEKE Kenneth VAN
GANSBEKE
Kenneth
Belgium BEL
0 0 0 : 1 0 0
:
01:44
Round 2
Slovenia SLO
GOMBOC
Adrian
GOMBOC Adrian
NAKAMURA Shigeki NAKAMURA
Shigeki
Kosovo KOS
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Azerbaijan AZE
SAFAROV
Orkhan
SAFAROV Orkhan
VERHORSTERT Ivo VERHORSTERT
Ivo
Netherlands NED
0 1 0 : 0 0 0
:
04:52
Round 2
Kazakhstan KAZ
ZHUMAKANOV
Yeldos
ZHUMAKANOV Yeldos
NINIASHVILI Bagrati NINIASHVILI
Bagrati
Georgia GEO
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 2
Mongolia MGL
BATTOGTOKH
Erkhembayar
BATTOGTOKH Erkhembayar
PONGRACZ Bence PONGRACZ
Bence
Hungary HUN
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Israel ISR
FLICKER
Tal
FLICKER Tal
OLEINIC Sergiu OLEINIC
Sergiu
Portugal POR
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Peru PER
POSTIGOS
Juan
POSTIGOS Juan
POLIAK Matej POLIAK
Matej
Slovakia SVK
1 0 0 : 0 0 0
:
00:12
Round 2
Ukraine UKR
IADOV
Bogdan
IADOV Bogdan
NAKANO Shugen NAKANO
Shugen
Philippines PHI
1 0 0 : 0 0 0
:
00:35
Round 2
Dominican Republic DOM
MATEO
Wander
MATEO Wander
BAYANMUNKH Narmandakh BAYANMUNKH
Narmandakh
Mongolia MGL
0 0 0 : 1 0 0
:
02:10
Round 2
Azerbaijan AZE
SHIKHALIZADA
Nijat
SHIKHALIZADA Nijat
LIMA Willian LIMA
Willian
Brazil BRA
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 2
Romania ROU
ZHUKOV
Petr
ZHUKOV Petr
TE Artur TE
Artur
Kyrgyzstan KGZ
1 0 0 : 0 0 0
:
03:20
Round 2
Uzbekistan UZB
NURILLAEV
Sardor
NURILLAEV Sardor
BUNESCU Vadim BUNESCU
Vadim
Republic of Moldova MDA
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
India IND
SAINI
Jasleen
Singh
SAINI Jasleen Singh
ABDULZHALILOV Abdula ABDULZHALILOV
Abdula
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 0 0
:
04:57
Round 1
Ireland IRL
BURNS
Nathon
BURNS Nathon
LE BLOUCH Kilian LE
BLOUCH
Kilian
France FRA
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 1
Kosovo KOS
NAKAMURA
Shigeki
NAKAMURA Shigeki
OLYMPIO Adebayo Frederic OLYMPIO
Adebayo
Frederic
Togo TOG
1 0 0 : 0 0 0
:
01:28
Round 1
Georgia GEO
NINIASHVILI
Bagrati
NINIASHVILI Bagrati
VIERU Denis VIERU
Denis
Republic of Moldova MDA
0 1 0 : 0 0 0
:
04:29
Round 1
United States of America USA
BERLINER
Ari
BERLINER Ari
PONGRACZ Bence PONGRACZ
Bence
Hungary HUN
0 0 0 : 1 0 0
:
01:25
Round 1
Philippines PHI
NAKANO
Shugen
NAKANO Shugen
SANDAL Sinan SANDAL
Sinan
Turkey TUR
1 0 0 : 0 0 0
:
02:59
Round 1
Mongolia MGL
BAYANMUNKH
Narmandakh
BAYANMUNKH Narmandakh
CULLHAJ Indrit CULLHAJ
Indrit
Albania ALB
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 1
Brazil BRA
LIMA
Willian
LIMA Willian
MENAGED Yarin MENAGED
Yarin
Israel ISR
1 1 0 : 0 0 0
:
03:31
Round 1
France FRA
SEDDOUKI
Reda
SEDDOUKI Reda
BUNESCU Vadim BUNESCU
Vadim
Republic of Moldova MDA
0 0 0 : 0 1 0
:
06:40
Round 1
Hungary HUN
SZEREDAS
Botond
SZEREDAS Botond
ALMOG Tal ALMOG
Tal
Argentina ARG
0 0 0 : 1 0 0
:
01:15
Final
Azerbaijan AZE
ORUJOV
Rustam
ORUJOV Rustam
STUMP Nils STUMP
Nils
Switzerland SUI
1 0 0 : 0 1 0
:
03:32
Bronze
Republic of Moldova MDA
PELIVAN
Petru
PELIVAN Petru
MACIAS Tommy MACIAS
Tommy
Sweden SWE
1 0 0 : 0 1 0
:
03:48
Bronze
Russian Federation RUS
MOGUSHKOV
Musa
MOGUSHKOV Musa
MARGELIDON Arthur MARGELIDON
Arthur
Canada CAN
0 0 0 : 0 1 0
:
06:04
Semi-Final
Canada CAN
MARGELIDON
Arthur
MARGELIDON Arthur
STUMP Nils STUMP
Nils
Switzerland SUI
0 1 0 : 1 0 0
:
05:13
Semi-Final
Azerbaijan AZE
ORUJOV
Rustam
ORUJOV Rustam
MACIAS Tommy MACIAS
Tommy
Sweden SWE
1 0 0 : 0 0 0
:
00:31
Repechage
Republic of Moldova MDA
PELIVAN
Petru
PELIVAN Petru
TURAEV Khikmatillokh TURAEV
Khikmatillokh
Uzbekistan UZB
1 0 0 : 0 0 0
:
02:32
Repechage
Russian Federation RUS
MOGUSHKOV
Musa
MOGUSHKOV Musa
REITER Lukas REITER
Lukas
Austria AUT
1 0 0 : 0 1 0
:
03:11
Quarter-Final
Switzerland SUI
STUMP
Nils
STUMP Nils
TURAEV Khikmatillokh TURAEV
Khikmatillokh
Uzbekistan UZB
1 1 0 : 0 0 0
:
03:11
Quarter-Final
Canada CAN
MARGELIDON
Arthur
MARGELIDON Arthur
PELIVAN Petru PELIVAN
Petru
Republic of Moldova MDA
1 0 0 : 0 0 0
:
03:16
Quarter-Final
Austria AUT
REITER
Lukas
REITER Lukas
MACIAS Tommy MACIAS
Tommy
Sweden SWE
0 0 0 : 1 0 0
:
03:15
Quarter-Final
Azerbaijan AZE
ORUJOV
Rustam
ORUJOV Rustam
MOGUSHKOV Musa MOGUSHKOV
Musa
Russian Federation RUS
0 1 0 : 0 0 0
:
06:07
Round 3
Uzbekistan UZB
TURAEV
Khikmatillokh
TURAEV Khikmatillokh
DETARI Daniel DETARI
Daniel
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
00:16
Round 3
Turkey TUR
CILOGLU
Bilal
CILOGLU Bilal
STUMP Nils STUMP
Nils
Switzerland SUI
0 0 0 : 1 0 0
:
01:45
Round 3
Kosovo KOS
GJAKOVA
Akil
GJAKOVA Akil
PELIVAN Petru PELIVAN
Petru
Republic of Moldova MDA
0 0 0 : 1 1 0
:
03:50
Round 3
Canada CAN
MARGELIDON
Arthur
MARGELIDON Arthur
CZIZSEK Mathias CZIZSEK
Mathias
Austria AUT
1 0 0 : 0 0 0
:
02:47
Round 3
Sweden SWE
MACIAS
Tommy
MACIAS Tommy
OCSAI Sandor OCSAI
Sandor
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 3
Austria AUT
REITER
Lukas
REITER Lukas
SMAGULOV Zhansay SMAGULOV
Zhansay
Kazakhstan KAZ
1 0 0 : 0 0 0
:
07:03
Round 3
Russian Federation RUS
MOGUSHKOV
Musa
MOGUSHKOV Musa
WONG Alonso WONG
Alonso
Peru PER
1 1 0 : 0 0 0
:
03:01
Round 3
Azerbaijan AZE
ORUJOV
Rustam
ORUJOV Rustam
HRISTOV Mark HRISTOV
Mark
Bulgaria BUL
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Hungary HUN
DETARI
Daniel
DETARI Daniel
HAMAD Sulaiman HAMAD
Sulaiman
Saudi Arabia KSA
1 0 0 : 0 0 0
:
03:22
Round 2
Uzbekistan UZB
TURAEV
Khikmatillokh
TURAEV Khikmatillokh
BATZAYA Erdenebayar. BATZAYA
Erdenebayar.
Mongolia MGL
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Ireland IRL
GREEN
Joshua
GREEN Joshua
STUMP Nils STUMP
Nils
Switzerland SUI
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 2
Turkey TUR
CILOGLU
Bilal
CILOGLU Bilal
VALIYEV Telman VALIYEV
Telman
Azerbaijan AZE
1 0 0 : 0 0 0
:
03:18
Round 2
Hungary HUN
TOTH
Botond
TOTH Botond
PELIVAN Petru PELIVAN
Petru
Republic of Moldova MDA
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 2
Kosovo KOS
GJAKOVA
Akil
GJAKOVA Akil
SHAVDATUASHVILI Lasha SHAVDATUASHVILI
Lasha
Georgia GEO
1 0 0 : 0 0 0
:
08:00
Round 2
Austria AUT
CZIZSEK
Mathias
CZIZSEK Mathias
CHAINE Guillaume CHAINE
Guillaume
France FRA
1 1 0 : 0 1 0
:
10:40
Round 2
Canada CAN
MARGELIDON
Arthur
MARGELIDON Arthur
PROKOPCHUK Evgenii PROKOPCHUK
Evgenii
Russian Federation RUS
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Hungary HUN
OCSAI
Sandor
OCSAI Sandor
HOJAK Martin HOJAK
Martin
Slovenia SLO
1 0 0 : 0 0 0
:
03:00
Round 2
Sweden SWE
MACIAS
Tommy
MACIAS Tommy
GIGANI Phridon GIGANI
Phridon
Georgia GEO
1 1 0 : 0 0 0
:
02:49
Round 2
Kazakhstan KAZ
SMAGULOV
Zhansay
SMAGULOV Zhansay
DUBOIS Mickael DUBOIS
Mickael
France FRA
1 1 0 : 0 0 0
:
00:59
Round 2
Israel ISR
BUTBUL
Tohar
BUTBUL Tohar
REITER Lukas REITER
Lukas
Austria AUT
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 2
Malta MLT
SAYWELL
Jeremy
SAYWELL Jeremy
WONG Alonso WONG
Alonso
Peru PER
0 0 0 : 1 0 0
:
02:21
Round 2
Russian Federation RUS
MOGUSHKOV
Musa
MOGUSHKOV Musa
BOROS Bence BOROS
Bence
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
02:55
Round 2
Republic of Moldova MDA
STERPU
Victor
STERPU Victor
HRISTOV Mark HRISTOV
Mark
Bulgaria BUL
0 0 0 : 1 1 0
:
01:46
Round 2
Azerbaijan AZE
ORUJOV
Rustam
ORUJOV Rustam
LAVJARGAL Ankhzaya LAVJARGAL
Ankhzaya
Mongolia MGL
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 1
Mongolia MGL
BATZAYA
Erdenebayar.
BATZAYA Erdenebayar.
BARBOSA Eduardo BARBOSA
Eduardo
Brazil BRA
0 1 0 : 0 0 0
:
04:14
Round 1
Azerbaijan AZE
VALIYEV
Telman
VALIYEV Telman
AZOIDIS Georgios AZOIDIS
Georgios
Greece GRE
1 1 0 : 0 0 0
:
02:24
Round 1
France FRA
CHAINE
Guillaume
CHAINE Guillaume
RAICU Alexandru RAICU
Alexandru
Romania ROU
0 1 0 : 0 0 0
:
06:07
Round 1
Luxembourg LUX
NUNES
DOS
SANTOS
Claudio
NUNES DOS SANTOS Claudio
HOJAK Martin HOJAK
Martin
Slovenia SLO
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 1
Philippines PHI
NAKANO
Keisei
NAKANO Keisei
BOROS Bence BOROS
Bence
Hungary HUN
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Final
Turkey TUR
ALBAYRAK
Vedat
ALBAYRAK Vedat
VALOIS-FORTIER Antoine VALOIS-FORTIER
Antoine
Canada CAN
1 0 0 : 0 0 0
:
03:31
Bronze
France FRA
CHILARD
Nicolas
CHILARD Nicolas
KHALMURZAEV Khasan KHALMURZAEV
Khasan
Russian Federation RUS
1 0 0 : 0 0 0
:
04:15
Bronze
Netherlands NED
DE
WIT
Frank
DE WIT Frank
MOLLAEI Saeid MOLLAEI
Saeid
Mongolia MGL
0 0 0 : 1 0 0
:
01:10
Semi-Final
Canada CAN
VALOIS-FORTIER
Antoine
VALOIS-FORTIER Antoine
MOLLAEI Saeid MOLLAEI
Saeid
Mongolia MGL
1 0 0 : 0 1 0
:
06:32
Semi-Final
Turkey TUR
ALBAYRAK
Vedat
ALBAYRAK Vedat
KHALMURZAEV Khasan KHALMURZAEV
Khasan
Russian Federation RUS
1 0 0 : 0 1 0
:
03:52
Repechage
Bulgaria BUL
IVANOV
Ivaylo
IVANOV Ivaylo
CHILARD Nicolas CHILARD
Nicolas
France FRA
0 0 0 : 1 0 0
:
05:19
Repechage
Austria AUT
BORCHASHVILI
Shamil
BORCHASHVILI Shamil
DE WIT Frank DE
WIT
Frank
Netherlands NED
0 0 0 : 1 0 0
:
04:35
Quarter-Final
Mongolia MGL
MOLLAEI
Saeid
MOLLAEI Saeid
CHILARD Nicolas CHILARD
Nicolas
France FRA
1 1 0 : 0 0 0
:
01:20
Quarter-Final
Canada CAN
VALOIS-FORTIER
Antoine
VALOIS-FORTIER Antoine
IVANOV Ivaylo IVANOV
Ivaylo
Bulgaria BUL
1 0 0 : 0 0 0
:
02:00
Quarter-Final
Netherlands NED
DE
WIT
Frank
DE WIT Frank
KHALMURZAEV Khasan KHALMURZAEV
Khasan
Russian Federation RUS
0 0 0 : 0 1 0
:
06:13
Quarter-Final
Turkey TUR
ALBAYRAK
Vedat
ALBAYRAK Vedat
BORCHASHVILI Shamil BORCHASHVILI
Shamil
Austria AUT
1 0 0 : 0 0 0
:
03:52
Round 3
Russian Federation RUS
LAPPINAGOV
Aslan
LAPPINAGOV Aslan
CHILARD Nicolas CHILARD
Nicolas
France FRA
0 0 0 : 1 0 0
:
06:43
Round 3
Mongolia MGL
MOLLAEI
Saeid
MOLLAEI Saeid
PACEK Robin PACEK
Robin
Sweden SWE
1 0 0 : 0 0 0
:
02:31
Round 3
Uzbekistan UZB
BOLTABOEV
Sharofiddin
BOLTABOEV Sharofiddin
IVANOV Ivaylo IVANOV
Ivaylo
Bulgaria BUL
0 1 0 : 1 1 0
:
06:26
Round 3
Canada CAN
VALOIS-FORTIER
Antoine
VALOIS-FORTIER Antoine
ZABOROSCIUC Nicon ZABOROSCIUC
Nicon
Republic of Moldova MDA
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 3
Russian Federation RUS
KHALMURZAEV
Khasan
KHALMURZAEV Khasan
BERLINER Kell BERLINER
Kell
United States of America USA
1 0 0 : 0 0 0
:
01:18
Round 3
Netherlands NED
DE
WIT
Frank
DE WIT Frank
MARTINHO Joao MARTINHO
Joao
Portugal POR
1 0 0 : 0 0 0
:
01:23
Round 3
Austria AUT
BORCHASHVILI
Shamil
BORCHASHVILI Shamil
DJALO Alpha Oumar DJALO
Alpha
Oumar
France FRA
1 0 0 : 0 0 0
:
00:31
Round 3
Turkey TUR
ALBAYRAK
Vedat
ALBAYRAK Vedat
MARIAN Catalin MARIAN
Catalin
Republic of Moldova MDA
1 0 0 : 0 0 0
:
04:51
Round 2
Brazil BRA
MACEDO
Joao
MACEDO Joao
CHILARD Nicolas CHILARD
Nicolas
France FRA
0 0 0 : 1 0 0
:
01:53
Round 2
Russian Federation RUS
LAPPINAGOV
Aslan
LAPPINAGOV Aslan
CERCEA Marcel CERCEA
Marcel
Romania ROU
1 0 0 : 0 1 0
:
02:50
Round 2
Sweden SWE
PACEK
Robin
PACEK Robin
TOTH Benedek TOTH
Benedek
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
02:21
Round 2
Mongolia MGL
MOLLAEI
Saeid
MOLLAEI Saeid
KOC Muhammed KOC
Muhammed
Turkey TUR
1 1 0 : 0 1 0
:
02:56
Round 2
Bulgaria BUL
IVANOV
Ivaylo
IVANOV Ivaylo
HEYDAROV Hidayat HEYDAROV
Hidayat
Azerbaijan AZE
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Uzbekistan UZB
BOLTABOEV
Sharofiddin
BOLTABOEV Sharofiddin
KHAMZA Didar KHAMZA
Didar
Kazakhstan KAZ
1 0 0 : 0 0 0
:
07:07
Round 2
Switzerland SUI
WITTWER
Lukas
WITTWER Lukas
ZABOROSCIUC Nicon ZABOROSCIUC
Nicon
Republic of Moldova MDA
0 0 0 : 1 0 0
:
01:01
Round 2
Canada CAN
VALOIS-FORTIER
Antoine
VALOIS-FORTIER Antoine
EGUTIDZE Anri EGUTIDZE
Anri
Portugal POR
1 0 0 : 0 0 0
:
03:15
Round 2
Uruguay URU
APRAHAMIAN
Alain
APRAHAMIAN Alain
BERLINER Kell BERLINER
Kell
United States of America USA
0 0 0 : 0 1 0
:
05:14
Round 2
Russian Federation RUS
KHALMURZAEV
Khasan
KHALMURZAEV Khasan
FATIYEV Murad FATIYEV
Murad
Azerbaijan AZE
0 1 0 : 0 0 0
:
04:23
Round 2
Portugal POR
MARTINHO
Joao
MARTINHO Joao
SZWARNOWIECKI Damian SZWARNOWIECKI
Damian
Poland POL
1 1 0 : 0 0 0
:
01:47
Round 2
Netherlands NED
DE
WIT
Frank
DE WIT Frank
GANDIA Adrian GANDIA
Adrian
Puerto Rico PUR
1 0 0 : 0 0 0
:
02:01
Round 2
France FRA
DJALO
Alpha
Oumar
DJALO Alpha Oumar
RAJKAI Robert RAJKAI
Robert
Hungary HUN
1 1 0 : 0 0 0
:
03:54
Round 2
Greece GRE
NTANATSIDIS
Alexios
NTANATSIDIS Alexios
BORCHASHVILI Shamil BORCHASHVILI
Shamil
Austria AUT
0 0 0 : 1 0 0
:
02:42
Round 2
Gabon GAB
KOUAMBA
Terence
KOUAMBA Terence
MARIAN Catalin MARIAN
Catalin
Republic of Moldova MDA
0 0 0 : 0 1 0
:
06:20
Round 2
Turkey TUR
ALBAYRAK
Vedat
ALBAYRAK Vedat
RASULOV Kamoliddin RASULOV
Kamoliddin
Uzbekistan UZB
1 0 0 : 0 0 0
:
03:49
Round 1
Austria AUT
WAGNER
Christopher
WAGNER Christopher
CHILARD Nicolas CHILARD
Nicolas
France FRA
0 0 0 : 1 0 0
:
02:25
Round 1
Czech Republic CZE
PETR
Ivan
PETR Ivan
CERCEA Marcel CERCEA
Marcel
Romania ROU
0 0 0 : 1 0 0
:
01:04
Round 1
Hungary HUN
TOTH
Benedek
TOTH Benedek
ZOLOEV Vladimir ZOLOEV
Vladimir
Kyrgyzstan KGZ
1 0 0 : 0 0 0
:
00:38
Round 1
Hungary HUN
UNGVARI
Attila
UNGVARI Attila
KHAMZA Didar KHAMZA
Didar
Kazakhstan KAZ
0 0 0 : 1 0 0
:
05:35
Round 1
Portugal POR
EGUTIDZE
Anri
EGUTIDZE Anri
HEIJMAN Jim HEIJMAN
Jim
Netherlands NED
1 0 0 : 0 0 0
:
02:31
Round 1
Azerbaijan AZE
FATIYEV
Murad
FATIYEV Murad
SCHIMIDT Guilherme SCHIMIDT
Guilherme
Brazil BRA
1 0 0 : 0 0 0
:
03:44
Round 1
Iceland ISL
IURA
Sveinbjorn
IURA Sveinbjorn
SZWARNOWIECKI Damian SZWARNOWIECKI
Damian
Poland POL
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 1
Puerto Rico PUR
GANDIA
Adrian
GANDIA Adrian
NERPEL Gergely NERPEL
Gergely
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
05:02
Round 1
Austria AUT
BORCHASHVILI
Shamil
BORCHASHVILI Shamil
BATTULGA Murrentsen BATTULGA
Murrentsen
Mongolia MGL
1 0 0 : 0 0 0
:
01:46
Round 1
Republic of Moldova MDA
MARIAN
Catalin
MARIAN Catalin
TONISTE Kristjan TONISTE
Kristjan
Estonia EST
1 0 0 : 0 0 0
:
05:24
Round 1
Czech Republic CZE
MUSIL
Jaromir
MUSIL Jaromir
RASULOV Kamoliddin RASULOV
Kamoliddin
Uzbekistan UZB
0 0 0 : 1 0 0
:
01:15
Final
Russian Federation RUS
IGOLNIKOV
Mikhail
IGOLNIKOV Mikhail
GANTULGA Altanbagana GANTULGA
Altanbagana
Mongolia MGL
1 0 0 : 0 0 0
:
00:19
Bronze
Sweden SWE
NYMAN
Marcus
NYMAN Marcus
SHERAZADISHVILI Nikoloz SHERAZADISHVILI
Nikoloz
Spain ESP
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Bronze
Azerbaijan AZE
MEHDIYEV
Mammadali
MEHDIYEV Mammadali
VAN T END Noel VAN
T
END
Noel
Netherlands NED
1 0 0 : 0 0 0
:
04:49
Semi-Final
Netherlands NED
VAN
T
END
Noel
VAN T END Noel
GANTULGA Altanbagana GANTULGA
Altanbagana
Mongolia MGL
0 1 0 : 1 0 0
:
03:33
Semi-Final
Spain ESP
SHERAZADISHVILI
Nikoloz
SHERAZADISHVILI Nikoloz
IGOLNIKOV Mikhail IGOLNIKOV
Mikhail
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 0 0
:
01:08
Repechage
Sweden SWE
NYMAN
Marcus
NYMAN Marcus
MAJDOV Nemanja MAJDOV
Nemanja
Serbia SRB
1 1 0 : 0 0 0
:
02:07
Repechage
Uzbekistan UZB
BOBONOV
Davlat
BOBONOV Davlat
MEHDIYEV Mammadali MEHDIYEV
Mammadali
Azerbaijan AZE
0 0 0 : 1 0 0
:
03:54
Quarter-Final
Serbia SRB
MAJDOV
Nemanja
MAJDOV Nemanja
GANTULGA Altanbagana GANTULGA
Altanbagana
Mongolia MGL
0 0 0 : 1 0 0
:
09:50
Quarter-Final
Netherlands NED
VAN
T
END
Noel
VAN T END Noel
NYMAN Marcus NYMAN
Marcus
Sweden SWE
1 0 0 : 0 0 0
:
04:21
Quarter-Final
Russian Federation RUS
IGOLNIKOV
Mikhail
IGOLNIKOV Mikhail
MEHDIYEV Mammadali MEHDIYEV
Mammadali
Azerbaijan AZE
1 0 0 : 0 0 0
:
02:29
Quarter-Final
Spain ESP
SHERAZADISHVILI
Nikoloz
SHERAZADISHVILI Nikoloz
BOBONOV Davlat BOBONOV
Davlat
Uzbekistan UZB
0 1 0 : 0 0 0
:
05:01
Round 3
Brazil BRA
MACEDO
Rafael
MACEDO Rafael
GANTULGA Altanbagana GANTULGA
Altanbagana
Mongolia MGL
0 0 0 : 0 1 0
:
06:13
Round 3
Serbia SRB
MAJDOV
Nemanja
MAJDOV Nemanja
SHEROV Erlan SHEROV
Erlan
Kyrgyzstan KGZ
1 0 0 : 0 0 0
:
04:49
Round 3
Sweden SWE
NYMAN
Marcus
NYMAN Marcus
KHALMURZAEV Khusen KHALMURZAEV
Khusen
Russian Federation RUS
1 0 0 : 0 0 0
:
04:31
Round 3
Netherlands NED
VAN
T
END
Noel
VAN T END Noel
KUUSIK Mattias KUUSIK
Mattias
Estonia EST
1 0 0 : 0 0 0
:
04:30
Round 3
Azerbaijan AZE
MEHDIYEV
Mammadali
MEHDIYEV Mammadali
SMINK Jesper SMINK
Jesper
Netherlands NED
1 0 0 : 0 0 0
:
01:20
Round 3
Hungary HUN
TOTH
Krisztian
TOTH Krisztian
IGOLNIKOV Mikhail IGOLNIKOV
Mikhail
Russian Federation RUS
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Round 3
Uzbekistan UZB
BOBONOV
Davlat
BOBONOV Davlat
PETR Jiri PETR
Jiri
Czech Republic CZE
1 1 0 : 0 0 0
:
02:09
Round 3
Spain ESP
SHERAZADISHVILI
Nikoloz
SHERAZADISHVILI Nikoloz
GROSSKLAUS Ciril GROSSKLAUS
Ciril
Switzerland SUI
1 1 0 : 0 0 0
:
01:18
Round 2
Mongolia MGL
GANTULGA
Altanbagana
GANTULGA Altanbagana
MATHIEU Alexis MATHIEU
Alexis
France FRA
1 0 0 : 0 0 0
:
02:25
Round 2
Brazil BRA
MACEDO
Rafael
MACEDO Rafael
TSELIDIS Theodoros TSELIDIS
Theodoros
Greece GRE
1 0 0 : 0 0 0
:
03:21
Round 2
Kyrgyzstan KGZ
SHEROV
Erlan
SHEROV Erlan
ISMAYILOV Rufat ISMAYILOV
Rufat
Azerbaijan AZE
0 1 0 : 0 0 0
:
04:27
Round 2
Serbia SRB
MAJDOV
Nemanja
MAJDOV Nemanja
BUBANJA Marko BUBANJA
Marko
Austria AUT
1 0 0 : 0 0 0
:
04:32
Round 2
Russian Federation RUS
KHALMURZAEV
Khusen
KHALMURZAEV Khusen
SHEPEL Vitalii SHEPEL
Vitalii
Ukraine UKR
1 0 0 : 0 0 0
:
04:49
Round 2
Sweden SWE
NYMAN
Marcus
NYMAN Marcus
KLAMMERT David KLAMMERT
David
Czech Republic CZE
1 0 0 : 0 0 0
:
02:57
Round 2
Estonia EST
KUUSIK
Mattias
KUUSIK Mattias
IKLODI Mate IKLODI
Mate
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
02:00
Round 2
Netherlands NED
VAN
T
END
Noel
VAN T END Noel
KOCHMAN Li KOCHMAN
Li
Israel ISR
1 0 0 : 0 0 0
:
01:27
Round 2
Netherlands NED
SMINK
Jesper
SMINK Jesper
BRASNJOVIC Darko BRASNJOVIC
Darko
Serbia SRB
0 1 0 : 0 0 0
:
07:00
Round 2
Azerbaijan AZE
MEHDIYEV
Mammadali
MEHDIYEV Mammadali
BULEKULOV Faruch BULEKULOV
Faruch
Kyrgyzstan KGZ
1 0 0 : 0 0 0
:
01:34
Round 2
Georgia GEO
TCHRIKISHVILI
Avtandili
TCHRIKISHVILI Avtandili
IGOLNIKOV Mikhail IGOLNIKOV
Mikhail
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 0 0
:
02:58
Round 2
Hungary HUN
TOTH
Krisztian
TOTH Krisztian
GOMES Marcelo GOMES
Marcelo
Brazil BRA
0 1 0 : 0 0 0
:
06:43
Round 2
Estonia EST
KALJULAID
Klen
Kristofer
KALJULAID Klen Kristofer
PETR Jiri PETR
Jiri
Czech Republic CZE
0 0 0 : 1 0 0
:
02:10
Round 2
Uzbekistan UZB
BOBONOV
Davlat
BOBONOV Davlat
SCHWENDINGER Raphael SCHWENDINGER
Raphael
Liechtenstein LIE
1 1 0 : 0 0 0
:
01:57
Round 2
Ukraine UKR
NHABALI
Quedjau
NHABALI Quedjau
GROSSKLAUS Ciril GROSSKLAUS
Ciril
Switzerland SUI
0 0 0 : 1 0 0
:
04:09
Round 2
Spain ESP
SHERAZADISHVILI
Nikoloz
SHERAZADISHVILI Nikoloz
BOZBAYEV Islam BOZBAYEV
Islam
Kazakhstan KAZ
1 0 0 : 0 0 0
:
02:17
Round 1
Greece GRE
TSELIDIS
Theodoros
TSELIDIS Theodoros
KUCZERA Piotr KUCZERA
Piotr
Poland POL
0 1 0 : 0 0 0
:
08:09
Round 1
Kyrgyzstan KGZ
SHEROV
Erlan
SHEROV Erlan
BROWN Colton BROWN
Colton
United States of America USA
1 0 0 : 0 0 0
:
01:19
Round 1
Russian Federation RUS
KHALMURZAEV
Khusen
KHALMURZAEV Khusen
GALARRETA VILLAR Yuta GALARRETA
VILLAR
Yuta
Peru PER
1 0 0 : 0 0 0
:
02:58
Round 1
Kyrgyzstan KGZ
BULEKULOV
Faruch
BULEKULOV Faruch
PACHER Johannes PACHER
Johannes
Austria AUT
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 1
Ghana GHA
ANANI
Kwadjo
ANANI Kwadjo
GOMES Marcelo GOMES
Marcelo
Brazil BRA
0 0 0 : 1 0 0
:
01:19
Round 1
Hungary HUN
SAFRANY
Peter
SAFRANY Peter
KALJULAID Klen Kristofer KALJULAID
Klen
Kristofer
Estonia EST
0 0 0 : 1 1 0
:
02:03
Round 1
Switzerland SUI
GROSSKLAUS
Ciril
GROSSKLAUS Ciril
GANBAATAR Puntsagtseren GANBAATAR
Puntsagtseren
Mongolia MGL
1 0 0 : 0 0 0
:
02:04
Final
Russian Federation RUS
ILIASOV
Niiaz
ILIASOV Niiaz
ADAMIAN Arman ADAMIAN
Arman
Russian Federation RUS
1 0 0 : 0 0 0
:
01:59
Bronze
Canada CAN
ELNAHAS
Shady
ELNAHAS Shady
NIKIFOROV Toma NIKIFOROV
Toma
Belgium BEL
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Bronze
France FRA
IDDIR
Alexandre
IDDIR Alexandre
FONSECA Jorge FONSECA
Jorge
Portugal POR
0 0 0 : 1 0 0
:
04:41
Semi-Final
Portugal POR
FONSECA
Jorge
FONSECA Jorge
ADAMIAN Arman ADAMIAN
Arman
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 1 0
:
02:42
Semi-Final
Belgium BEL
NIKIFOROV
Toma
NIKIFOROV Toma
ILIASOV Niiaz ILIASOV
Niiaz
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 0 0
:
04:40
Repechage
Hungary HUN
CIRJENICS
Miklos
CIRJENICS Miklos
ELNAHAS Shady ELNAHAS
Shady
Canada CAN
0 0 0 : 1 0 0
:
01:57
Repechage
France FRA
IDDIR
Alexandre
IDDIR Alexandre
SISMANLAR Mert SISMANLAR
Mert
Turkey TUR
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Quarter-Final
Canada CAN
ELNAHAS
Shady
ELNAHAS Shady
ADAMIAN Arman ADAMIAN
Arman
Russian Federation RUS
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Quarter-Final
Portugal POR
FONSECA
Jorge
FONSECA Jorge
CIRJENICS Miklos CIRJENICS
Miklos
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
01:38
Quarter-Final
Turkey TUR
SISMANLAR
Mert
SISMANLAR Mert
ILIASOV Niiaz ILIASOV
Niiaz
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 1 0
:
02:24
Quarter-Final
Belgium BEL
NIKIFOROV
Toma
NIKIFOROV Toma
IDDIR Alexandre IDDIR
Alexandre
France FRA
1 0 0 : 0 0 0
:
01:29
Round 3
Russian Federation RUS
ADAMIAN
Arman
ADAMIAN Arman
GONCALVES Leonardo GONCALVES
Leonardo
Brazil BRA
1 0 0 : 0 0 0
:
00:47
Round 3
Canada CAN
ELNAHAS
Shady
ELNAHAS Shady
DARWISH Ramadan DARWISH
Ramadan
Egypt EGY
1 0 0 : 0 0 0
:
02:39
Round 3
Azerbaijan AZE
KOTSOIEV
Zelym
KOTSOIEV Zelym
CIRJENICS Miklos CIRJENICS
Miklos
Hungary HUN
0 1 0 : 1 0 0
:
02:34
Round 3
Portugal POR
FONSECA
Jorge
FONSECA Jorge
OLIVAR Cedric OLIVAR
Cedric
France FRA
1 0 0 : 0 1 0
:
04:34
Round 3
Russian Federation RUS
ILIASOV
Niiaz
ILIASOV Niiaz
KUKOLJ Aleksandar KUKOLJ
Aleksandar
Serbia SRB
1 1 0 : 0 0 0
:
00:45
Round 3
Turkey TUR
SISMANLAR
Mert
SISMANLAR Mert
DVARBY Joakim DVARBY
Joakim
Sweden SWE
1 0 0 : 0 0 0
:
05:51
Round 3
Brazil BRA
BUZACARINI
Rafael
BUZACARINI Rafael
IDDIR Alexandre IDDIR
Alexandre
France FRA
0 0 0 : 1 0 0
:
04:20
Round 3
Israel ISR
PALTCHIK
Peter
PALTCHIK Peter
NIKIFOROV Toma NIKIFOROV
Toma
Belgium BEL
0 0 0 : 1 0 0
:
08:34
Round 2
Brazil BRA
GONCALVES
Leonardo
GONCALVES Leonardo
KEEVE Nathaniel KEEVE
Nathaniel
United States of America USA
0 1 0 : 0 0 0
:
04:49
Round 2
Russian Federation RUS
ADAMIAN
Arman
ADAMIAN Arman
KHURRAMOV Mukhammadkarim KHURRAMOV
Mukhammadkarim
Uzbekistan UZB
1 1 0 : 0 0 0
:
02:36
Round 2
Malta MLT
BEZZINA
Isaac
BEZZINA Isaac
DARWISH Ramadan DARWISH
Ramadan
Egypt EGY
0 0 0 : 1 1 0
:
03:09
Round 2
Canada CAN
ELNAHAS
Shady
ELNAHAS Shady
VEG Zsombor VEG
Zsombor
Hungary HUN
1 0 0 : 0 0 0
:
01:20
Round 2
Ukraine UKR
SAVYTSKIY
Anton
SAVYTSKIY Anton
CIRJENICS Miklos CIRJENICS
Miklos
Hungary HUN
0 0 0 : 1 0 0
:
03:55
Round 2
Azerbaijan AZE
KOTSOIEV
Zelym
KOTSOIEV Zelym
SERIKBAYEV Aibek SERIKBAYEV
Aibek
Kazakhstan KAZ
1 0 0 : 0 0 0
:
00:57
Round 2
France FRA
OLIVAR
Cedric
OLIVAR Cedric
DOSEN Bojan DOSEN
Bojan
Serbia SRB
1 0 0 : 0 0 0
:
03:58
Round 2
Portugal POR
FONSECA
Jorge
FONSECA Jorge
CATHARINA Simeon CATHARINA
Simeon
Netherlands NED
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Kazakhstan KAZ
DEMYANENKO
Viktor
DEMYANENKO Viktor
KUKOLJ Aleksandar KUKOLJ
Aleksandar
Serbia SRB
0 0 0 : 1 0 0
:
04:51
Round 2
Russian Federation RUS
ILIASOV
Niiaz
ILIASOV Niiaz
KUMRIC Zlatko KUMRIC
Zlatko
Croatia CRO
1 0 0 : 0 0 0
:
00:42
Round 2
Sweden SWE
DVARBY
Joakim
DVARBY Joakim
HUTSOL Danylo HUTSOL
Danylo
Ukraine UKR
1 0 0 : 0 0 0
:
03:34
Round 2
Azerbaijan AZE
GASIMOV
Elmar
GASIMOV Elmar
SISMANLAR Mert SISMANLAR
Mert
Turkey TUR
0 1 0 : 1 0 0
:
03:18
Round 2
France FRA
IDDIR
Alexandre
IDDIR Alexandre
IMALA Otto IMALA
Otto
Switzerland SUI
1 0 0 : 0 0 0
:
02:39
Round 2
Brazil BRA
BUZACARINI
Rafael
BUZACARINI Rafael
BATKHUYAG Gonchigsuren BATKHUYAG
Gonchigsuren
Mongolia MGL
1 0 0 : 0 0 0
:
02:24
Round 2
Israel ISR
PALTCHIK
Peter
PALTCHIK Peter
SINGH Avtar SINGH
Avtar
India IND
1 0 0 : 0 0 0
:
02:49
Round 1
Uzbekistan UZB
KHURRAMOV
Mukhammadkarim
KHURRAMOV Mukhammadkarim
DICHEV Daniel DICHEV
Daniel
Bulgaria BUL
1 0 0 : 0 0 0
:
04:58
Round 1
Hungary HUN
VEG
Zsombor
VEG Zsombor
BRICENO Thomas BRICENO
Thomas
Chile CHI
1 0 0 : 0 0 0
:
01:00
Round 1
Kazakhstan KAZ
SERIKBAYEV
Aibek
SERIKBAYEV Aibek
BATTOGTOKH Munkhbayar BATTOGTOKH
Munkhbayar
Mongolia MGL
1 1 0 : 0 0 0
:
01:14
Round 1
Austria AUT
FARA
Aaron
FARA Aaron
OLIVAR Cedric OLIVAR
Cedric
France FRA
0 0 0 : 1 0 0
:
02:38
Round 1
Croatia CRO
KUMRIC
Zlatko
KUMRIC Zlatko
GEORGIEV Boris GEORGIEV
Boris
Bulgaria BUL
1 0 0 : 0 0 0
:
01:17
Round 1
Hungary HUN
KORDELY
Peter
KORDELY Peter
SISMANLAR Mert SISMANLAR
Mert
Turkey TUR
0 0 0 : 1 0 0
:
02:23
Round 1
France FRA
IDDIR
Alexandre
IDDIR Alexandre
MADSEN Mathias MADSEN
Mathias
Denmark DEN
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 1
Hungary HUN
OHAT
Zalan
OHAT Zalan
NIKIFOROV Toma NIKIFOROV
Toma
Belgium BEL
0 0 0 : 1 0 0
:
00:32
Final
Russian Federation RUS
TASOEV
Inal
TASOEV Inal
BASHAEV Tamerlan BASHAEV
Tamerlan
Russian Federation RUS
1 0 0 : 0 0 0
:
00:51
Bronze
Georgia GEO
MATIASHVILI
Levani
MATIASHVILI Levani
SASSON Or SASSON
Or
Israel ISR
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Bronze
Georgia GEO
ZAALISHVILI
Gela
ZAALISHVILI Gela
SPIJKERS Jur SPIJKERS
Jur
Netherlands NED
1 0 0 : 0 0 0
:
02:57
Semi-Final
Netherlands NED
SPIJKERS
Jur
SPIJKERS Jur
BASHAEV Tamerlan BASHAEV
Tamerlan
Russian Federation RUS
0 0 0 : 0 1 0
:
05:27
Semi-Final
Russian Federation RUS
TASOEV
Inal
TASOEV Inal
SASSON Or SASSON
Or
Israel ISR
1 0 0 : 0 0 0
:
03:22
Repechage
Brazil BRA
SILVA
Rafael
SILVA Rafael
MATIASHVILI Levani MATIASHVILI
Levani
Georgia GEO
0 0 0 : 1 0 0
:
03:14
Repechage
Georgia GEO
ZAALISHVILI
Gela
ZAALISHVILI Gela
OLTIBOEV Bekmurod OLTIBOEV
Bekmurod
Uzbekistan UZB
1 0 0 : 0 0 0
:
00:28
Quarter-Final
Georgia GEO
MATIASHVILI
Levani
MATIASHVILI Levani
BASHAEV Tamerlan BASHAEV
Tamerlan
Russian Federation RUS
0 0 0 : 0 1 0
:
04:00
Quarter-Final
Brazil BRA
SILVA
Rafael
SILVA Rafael
SPIJKERS Jur SPIJKERS
Jur
Netherlands NED
0 0 0 : 1 0 0
:
03:34
Quarter-Final
Israel ISR
SASSON
Or
SASSON Or
OLTIBOEV Bekmurod OLTIBOEV
Bekmurod
Uzbekistan UZB
1 0 0 : 0 0 0
:
06:03
Quarter-Final
Russian Federation RUS
TASOEV
Inal
TASOEV Inal
ZAALISHVILI Gela ZAALISHVILI
Gela
Georgia GEO
1 0 0 : 0 1 0
:
01:33
Round 2
Russian Federation RUS
BASHAEV
Tamerlan
BASHAEV Tamerlan
KOMPANIEZ Serafim KOMPANIEZ
Serafim
Israel ISR
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Brazil BRA
MOURA
David
MOURA David
MATIASHVILI Levani MATIASHVILI
Levani
Georgia GEO
0 0 0 : 1 0 0
:
05:57
Round 2
Turkey TUR
ERDOGAN
Cemal
ERDOGAN Cemal
SPIJKERS Jur SPIJKERS
Jur
Netherlands NED
0 0 0 : 1 0 0
:
03:04
Round 2
Brazil BRA
SILVA
Rafael
SILVA Rafael
CULUM Zarko CULUM
Zarko
Serbia SRB
1 0 0 : 0 0 0
:
01:16
Round 2
Uzbekistan UZB
OLTIBOEV
Bekmurod
OLTIBOEV Bekmurod
DRAGIC Vito DRAGIC
Vito
Slovenia SLO
0 1 0 : 0 0 0
:
04:00
Round 2
Israel ISR
SASSON
Or
SASSON Or
ALLERSTORFER Daniel ALLERSTORFER
Daniel
Austria AUT
1 0 0 : 0 0 0
:
06:13
Round 2
Georgia GEO
ZAALISHVILI
Gela
ZAALISHVILI Gela
SIPOCZ Richard SIPOCZ
Richard
Hungary HUN
1 0 0 : 0 1 0
:
03:34
Round 2
Russian Federation RUS
TASOEV
Inal
TASOEV Inal
SADIKOVIC Harun SADIKOVIC
Harun
Bosnia and Herzegovina BIH
1 0 0 : 0 0 0
:
00:46
Round 1
Israel ISR
KOMPANIEZ
Serafim
KOMPANIEZ Serafim
DIMITROV Ivaylo DIMITROV
Ivaylo
Bulgaria BUL
1 0 0 : 0 0 0
:
03:10
Round 1
Austria AUT
HEGYI
Stephan
HEGYI Stephan
BASHAEV Tamerlan BASHAEV
Tamerlan
Russian Federation RUS
0 0 0 : 1 0 0
:
02:07
Round 1
Georgia GEO
MATIASHVILI
Levani
MATIASHVILI Levani
KAZHYBAYEV Yerassyl KAZHYBAYEV
Yerassyl